Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Navigacioni

 Portali
 Indeksi
 Anėtarėt               

 Profili

Foto Sondazh

Gallery


Ilda nga pubet tek plazhet Empty

Keywords

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

  Ilda nga pubet tek plazhet

  tesaqoklli
  tesaqoklli
  Moderator
  Moderator


  Female
  Numri i postimeve : 127
  Age : 42
  Vendhodhja: : gjakove
  Profesioni: : administratore
  Interesat: : vetem argetim
  Registration date : 27/05/2007

  Vizitoret
  Vizitoret: Vizitoret

  Ilda nga pubet tek plazhet Empty Ilda nga pubet tek plazhet

  Mesazh nga tesaqoklli Sun Jun 29, 2008 4:00 pm

  Ilda nga pubet tek plazhet Ildab

  Padiskutim qė Ilda e “Big Brother” do tė gjendet nė tė gjitha ato vende ku njeriu mund tė relaksohet e kėnaqet. Mbase duke qenė pėr vite larg Shqipėrisė, ajo e shijon mė shumė se sa tė tjerėt jetėn e Tiranės. Kjo mund tė jetė arsyeja qė Ilda simpatike shihet ngado, Kėsaj rradhe paparaci ynė e ka fiksuar me aparatin e tij tek Kartodromi teksa shijonte
  rrezet e diellit dhe pishinėn. Pėr ēudi siē ndodh shpesh, kėsaj here ajo


  nuk ishte e shoqėruar nga djem por nga disa shoqe. Ja ku keni rast qė tė shikoni dhe trupin perfekt tė Ildės, e cila nė fakt nuk ka ngurruar ta tregojė dhe nė disa foto tė saj tė cilat qarkullojnė nė internet dhe qė ajo i quan, thjehst artistike.

   Ora ėshtė Sat May 18, 2024 6:53 am