Navigacioni

 Portali
 Indeksi
 Anėtarėt               

 Profili

Foto Sondazh

Gallery


Forumi aLb-DiGitaL.NET Empty

Keywords

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Mė Prane Njėri-Tjetrit

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Prezantoni Veten Nė Forum

Pasi tė regjistroheni mund tė postoni diēka rreth vets tuaj kėtu (emrin, mbiemrin, vendbanimin, profesionin etj...). Mund tė hapni temė tė re me kėto tė dhėna.

Moderator: Archi

Nėn Forum Rregullat

713Multivision TV -...
Thu Aug 27, 2009 5:25 am
besimmikullovci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Pėrshendetje Dhe Urime

Kėtu mund tė pėrshėndesni dhe uroni njėri-tjetrin, miq, tė afėrm, me raste festash apo gėzime familjare.

11Pershendetje
Thu May 01, 2008 10:40 am
BeRaTsi_MiZeRje Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Albumi Fotografik!

Postoni dhe shikoni fotografi tė ndryshme nga trojet shqiptare dhe nga bota.

Moderator: Archi

515ska ven ma te mi...
Sun Mar 01, 2009 11:08 pm
kosumi  Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ndihmoni Njeri-Tjetrin

Keni njė pyetje apo problem, kėtu do tė merrni njė pėrgjigje ose zgjidhje. Mos nguroni tė pyesni e kėrkoni ndihmė. Njė pėr tė gjithė e tė gjithė pėr njė.

Moderator: Archi

00
Asnjė mesazh i ri

Tema Tė Lira

Te gjithe ata te cilet kan deshir te hapin ndonje tem te lir te cilat nuk ndodhen ne Forumin tone.i ftoj te marrin pjese ne ket NenForum dhe mundeni te postoni cfaredo teme qe ju deshironi.

Moderatorėt: SuziGirL, Klara, Archi

36171Tregime Dashurie...
Tue Dec 15, 2009 3:25 pm
buletin  Shiko mesazhin e fundit

Arti Dhe Kultura

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Arti Dhe Letersia Shqiptare

Nė kėtė forum ju jepet mundėsia tė publikoni krijimtarinė tuaj letrare pėr njė publik shqiptar. Po ashtu, mund tė postoni pjesė nga shkrimtarėt e poetėt shqiptar e tė huaj.

Moderatorėt: Klara, Archi

713Miss Albania- Ag...
Sat Jan 13, 2007 5:27 am
aLbDiGitaL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Historia Shqiptare

Diskutoni mbi historinė tonė duke servirur fakte historike qė mund ti sillni nga libra historie, shtypi apo nga vetė ata qė e jetuan njė pjesė tė historisė.

Moderator: Archi

2051Histori
Mon May 28, 2007 9:35 pm
tesaqoklli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kinematografia Dhe TV

Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj.

Moderator: Archi

2125Ilda nga pubet t...
Sun Jun 29, 2008 4:00 pm
tesaqoklli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kėngetaret & Muzika Shqiptare

Ky ėshte forumi ku bisedohet per muziken shqipe ne pergjithsi..,Por edhe pėr ate te Huaj.. kengetarė, kengetare, grupe, kenge, ...Tė Cdo lloj muzike shqipe dhe te huaj.

Moderatorėt: SuziGirL, Archi

Nėn Forum Muzik e Huaj

5764Vellezerit Susur...
Sun Jun 29, 2008 3:38 pm
tesaqoklli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Diaspora Shqiptare

Postoni dhe shikoni fotografi tė ndryshme nga trojet shqiptare dhe nga bota.

99Ngritja e Flamur...
Sun Oct 08, 2006 10:50 pm
Archi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Humor & Barcaleta

Ky ėshtė mbase forumi mė i famshėm. Kėtu do tė gjeni humor nga cdo krahinė e Shqipėrisė, nga cdo seks, racė apo vėnd i botės. Lexoni e postoni barsaleta dhe mos harroni tė qeshni

Moderator: Klara

719Fjale te urta ( ...
Thu Sep 04, 2008 11:37 am
tesaqoklli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sporti Nė Pėrgjithesi

Sporti eshte clirimi nga cdo ankth qe jeta te jep, eshte e vetmja gje qe nje njeri e ben dhe pa u shperblyer se ne fund te dites ai/ajo e kupton qe kjo eshte pjesa e jetes se tij/saj.

Moderator: Archi

22Basketboll
Wed Sep 26, 2007 6:40 am
PATOSI Shiko mesazhin e fundit

Tema Shoqėrore

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Diskutime Shoqėrore

Shoqeria pa te nuk behet. Diskutime te ndryshme mbi varferine, racizmin dhe shume tema te tjera shoqerore.

Moderator: Archi

00
Asnjė mesazh i ri

Ēėshtja Kombėtare

Shqipėria etnike; ėndrra e vėrtetė e shqiptarit tė vėrtetė. Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare, rrugėt qė duhet tė ndjekim pėr realizimin e kėsaj ėndrre shekullore.

Moderator: Archi

11Flamuri Kombėtar...
Thu Jan 25, 2007 7:01 pm
Archi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kosova

Cdo gje mbi Kosovėn: Aktualiteti politik, Rinia, Jeta dhe informacione tjera...

Moderator: Archi

33KRYENGRITJA E KO...
Sat Jan 13, 2007 4:48 am
aLbDiGitaL Shiko mesazhin e fundit

Teknologjia

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Informatika Dhe Interneti!

Gjithcka mbi informatikėn dhe internetin, libra elektronike dhe informacion tė shumėllojshėm. Ekspertėt janė tė ftuar tė ndajnė dijen e tyre me ata qė kanė dėshirė tė mėsojnė sa me shumė nga bota e pafund e informatikės.

Moderatorėt: aLbDiGitaL, DiGitaL, Archi

3034Multivision TV L...
Fri Nov 27, 2009 8:36 pm
besimmikullovci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Lojra/Programe

Lojra dhe Programe pėr Shkarkim (download). Diskutime pėr lojra dhe programe tė ndryshme.

Moderator: DiGitaL

33Mbreterit e rili...
Sat Nov 21, 2009 7:07 pm
ardyy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Telefona/Mobil

 Telefonat mobil, tė rejat, krahasimet, modelet, etj... 

13Thirrje pa pages...
Sat Sep 22, 2007 7:21 pm
aLbDiGitaL Shiko mesazhin e fundit

Recently shared images

Statistikat

   
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjė
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor
Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Legjenda : [ Anėtaret ][ Webmaster & Admin ][ Administrators ]
Statistikat
Statistikat

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 427 artikuj

Forumi ka 119 anėtarė tė regjistruar

Anėtari mė i ri jasnee

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 66 mė Wed Mar 22, 2023 1:10 am  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Forumi ėshtė Kyēur Forumi ėshtė Kyēur
Ora ėshtė Sat May 18, 2024 6:50 am