Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Navigacioni

 Portali
 Indeksi
 Anėtarėt               

 Profili

Foto Sondazh

Gallery


Multivision TV Lansoi transmetimin LIVE ne IPHONE Empty

Keywords

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

  Multivision TV Lansoi transmetimin LIVE ne IPHONE

  avatar
  besimmikullovci


  Male
  Numri i postimeve : 2
  Age : 53
  Vendhodhja: : Prishtine
  Profesioni: : Dizajner Grafik
  Interesat: : TV
  Registration date : 27/08/2009

  Multivision TV Lansoi transmetimin LIVE ne IPHONE Empty Multivision TV Lansoi transmetimin LIVE ne IPHONE

  Mesazh nga besimmikullovci Fri Nov 27, 2009 8:36 pm

  Familjes sė stacioneve televizive me renome botėrore qė transmetojnė drejtpėrdrejt nė iPhone sot i bashkėngjitet edhe Multivision TV nga Prishtina.
  Tani e tutje, Multivision TV do tė mund tė ndiqet kudo nė botė aty ku ka rrjet interneti pa tela (wireles network) apo edhe nėpėrmes GPRS-it.

  Procedura pėr shikimin e programit ėshtė shumė e thjeshtė. Nė shfletuesin Safari tė pajisjes tuaj iPhone shkruani mtv-live.com, shfletuesi i faqes pėrmes aplikacionit detekton se vizituesi ėshtė nga aparati mobil dhe automatikisht ju ridrejton te pjesa nė tė cilėn ju mund ta shihni transmetimin e drejtpėrdrejt.
  E tėra qė juve ju mbetet tė bėni ėshtė tė shtypni butonin PLAY.
  Multivision TV Lansoi transmetimin LIVE ne IPHONE Iphone-multivision

   Ora ėshtė Sat May 18, 2024 7:22 am