Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Navigacioni

 Portali
 Indeksi
 Anėtarėt               

 Profili

Foto Sondazh

Gallery


Multivision TV - Televizion LIVE ne ueb.... Empty

Keywords

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

  Multivision TV - Televizion LIVE ne ueb....

  avatar
  besimmikullovci


  Male
  Numri i postimeve : 2
  Age : 53
  Vendhodhja: : Prishtine
  Profesioni: : Dizajner Grafik
  Interesat: : TV
  Registration date : 27/08/2009

  Lajmerim Multivision TV - Televizion LIVE ne ueb....

  Mesazh nga besimmikullovci Thu Aug 27, 2009 5:25 am

  Per hir te muajit te Ramazanit, Multivision TV ne bashkepunim me Bashkėsine Islame te Kosoves, per ju kan pergaditur emision te pasur te cilin mund ta percillni gjate gjith muajit te ramazanit 40 min. para Iftarit: Kendim Kur'ani, Ligjerata, Ilahi... dhe Thirje e Ezanit ne kohe te Iftarit (Prishtinė). Emisionet mund ti shihni ne "Kujtesa" (ch61), Tele-Net Peje, Live ne ueb faqe www.mtv-live.com e cila posedon edhe CHAT pėr komunikim me vizitorėt tjerė.
  http://www.mtv-live.com/live.html
  https://www.facebook.com/video/video.php?v=1201736439145&oid=113346484568

   Ora ėshtė Sat May 18, 2024 5:46 am